Praca na stanowisku: PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWA POZ

5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie to jeden z większych i nowocześniejszych Szpitali, posiadający specjalistyczną bazą zabiegowo-diagnostyczną. Nasze 100 lat doświadczenia w opiece nad pacjentem, najwyższe standardy świadczonych usług medycznych (potwierdzone Certyfikatem Jakości CMJ), ugruntowana pozycja na rynku, wykwalifikowana i oddana codziennej pracy kadra medyczna to gwarancja realizowanej każdego dnia misji Szpitala jaką jest otoczenie Pacjenta troskliwą opieką z zagwarantowaniem profesjonalnej opieki medycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur,  poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka środowiskowa POZ

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja kompleksowej opieki pielęgniarskiej w środowisku zamieszkania pacjenta
  • współpraca z lekarzem POZ, położną POZ, pielęgniarką opieki długoterminowej domowej oraz innymi świadczeniodawcami zgodnie z potrzebami podopiecznych
  • realizacja zaleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego lub środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, internistyczny, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej
  • orientacja na Pacjenta, empatia
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • świadczenia socjalne
  • ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie cv na adres:

praca@5wszk.com.pl

lub dostarczenie do Działu Kadr i Szkolenia 5 WSzKzP SP ZOZ w Krakowie,
Wrocławska 1-3,
Budynek Komendy Szpitala (parter).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi niezbędne kryteria.

Zamknij