Zakład Rehabilitacji

Lokalizacja

Budynek nr 4, parter

Rejestracja

czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 – 14:00

12 63 08 285

Kierownik

dr hab. Elżbieta Szczygieł

 

O nas

Realizujemy zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii (m. in. Terapuls jako jedyni w Krakowie), hydroterapii oraz masażu w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania do Poradni Rehabilitacji lub na zabiegi fizjoterapeutyczne wystawionego przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

W ramach kinezyterapii pracujemy z Pacjentem indywidualnie, wykorzystując między innymi metody specjalne w tym terapię manualną, terapię powięziową, PNF i wiele innych.

Nasza kadra to znakomici fizjoterapeuci, dla których praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim pasja. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia, studia podyplomowe i specjalizacje zawodowe. W terapii pozostajemy w zgodzie z holistycznym podejściem do pacjenta, co przekłada się na dodatkowe kształcenie w dziedzinach takich jak: psychoterapia, psychoedukacja, dietetyka, arteterapia. Ponadto angażujemy się w pracę dydaktyczną i naukową, współpracując z krakowskimi uczelniami oraz realizujemy nowatorskie programy profilaktyczno – lecznicze, takie jak: „Zdrowe Plecy”, „Zespoły Terapeutyczne”.

Informacje dla Pacjenta

Pacjentów korzystających z zabiegów prosimy o przyniesienie ze sobą:

  •  ręcznika,
  •  obuwia zmiennego oraz stroju gimnastycznego (koszulka, spodenki lub spodnie do ćwiczeń, skarpety),
  •  leku lub żelu zaleconego przez lekarza na skierowaniu – w przypadku zabiegów Jonoforezy i Fonoforezy.

Zakład Rehabilitacji pracuje w godzinach 7:00 – 18:00.

Zalecamy zgłaszanie się na zabiegi najpóźniej do godz 16:30.